bejm rregullimin e kubzav betoni

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: ntp shqiprimi park 12 Nën 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Bujqësi
bejm rregullim e oborrev dhe tretuarve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim