bejm rregullimin e oborev me kubza betoni

Kërkohet punë nga: ntp shqiprimi park 20 Shk 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Bujqësi
bejm rregullimin e oborrev me kubza betoni si dhe hapjen e kanallva me bager dhe ngjeshje e temlav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim