bejm rregullimin e oborrev me kubza betoni

Kërkohet punë nga: ntp shqiprim park 13 Shk 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Bujqësi
bejm rregullime e oborrev me kubza betoni dhe shtrurjen e tretuarve si dhe ngjeshjen e temalv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim