bejm rregullimin e oborrev me kubza betoni

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: shqiprimi park 09 Gsh 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Bujqësi
bejm rregullimin e oborrev me kubza betoni dhe hapjen e kanallav me bager
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim