Kerkoj Pune

Kërkohet punë nga: Mentor 12 Pri 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kerkoj Pune....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim