Kerkoj praktikante te rrobaqepsis

Kërkohet punë nga: Velloja ime 24 Mar 22:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kerkoj 2 praktikante te rrobaqepsis te cilat kan njohuri rreth rrobaqepsise
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim