Kerkoj pun si shofer i pirunjerav

Kërkohet punë nga: pun 22 Krr 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
kerkoj pun si shofer i pirunjerave me rrym - bateri.si dhe atyre me lend djegse , ne pesha te pa caktura ne mnyr te shpejt te sigurt dhe efikase
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim