Kerkojm Rrobaqepese

Kërkohet punë nga: Bujari 13 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Njoftim
Kerkojm 5 T me orar te plote prej ores 08 deri 16:45, poashtu vlen te theksohet se gjate ketij orari kemi dy pauza njera 45 min dhe tjetra 20 min. Orari eshte nga e Hena deri te Premten (Shtune edhe e Diele pushim,) Gjendemi mbrapa Grand Stores, Veternike, Prishtine. Buken e keni te paguar, ndersa rroga eshte sipas marrveshjes. Perparesi kan ato rrobaqepese qe jan nga Prishtina dhe qe kan pervoje pune ne kete drejtim. Info: 044885587 - Bujari.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim