Kerkojm praktikante per rrobaqepsi

Kërkohet punë nga: Velloja Ime 09 Dhj 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Kerojme praktikante per rrobaqepsi.Gjindemi ne Prishtine .Te interesuarat mund te na kontaktojn ne 045569432
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim