Ndertojm konstruksione te ndryshme nga metali

Kërkohet punë nga: Nesret 25 Tet 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Bejme ndertimin e objekteve,konstrukcioneve te ndryshme nga hekuri:gilindera,dyer-dritare,rimorkio edhe gjera te tjera sipas porosis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim