Oxhaka-Kamina Te Ndryshem

Kërkohet punë nga: Nazif Zejnullahu 06 Mar 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Ndertoj oxhaka-kamina te ndryshem edhe sipas deshires suaj apo nga modeli yne.
Numri:044444035
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim