Pune ne furre

Kërkohet punë nga: linda 03 Jan 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
ofroj vende te lira pune per pune ne furre moderne.
Punetori mund te kete pervoje ose pa pervoje nese deshiroje te mesoj zanate ne furtari.
Thirrjet mund te behen prej ores 10 deri ne oren 14 cdo dite (ose ne nr 044 423 423)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim