Punojm gjithqka nga metali

Kërkohet punë nga: F.i Metal 09 Shk 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
Punojm gjithqka nga metali :dyer
,gilindera,objekte,fusha sportive etj.
Per me shum kontaktoni ne nr. Te tel ;044-751-321
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim