kerkoj 1 puntor

Kërkohet punë nga: mentor 21 Nën 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
kerkoj 1 putor me provoj pune per mishtore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim