kerkoj puntor

Kërkohet punë nga: mentor 19 Gsh 15:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
kekoj pumtor per mishtore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim