kerkoj rrobaqepse me provoj pune

Kërkohet punë nga: ramize 15 Shk 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri dhe Prodhimtari
kerkoj rropaqepse me provoj pune per qepjen e fustanave. Per detaje me te hollsishme na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim