Kërkoj punë si ligjerues dhe Instruktor

Kërkohet punë nga: enes 10 Mar 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Industri e automjeteve
Kërkoj punë si ligjerues dhe Instruktor i kategoris B, liqencat jan marr nga “Ministria e Infrastrukturës”. Info: 044 977 871
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim