Elektroinstalues

Kërkohet punë nga: shuajb 02 Pri 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Inxhinieri
Bejm instalimin e rrymes elektrike ne shtepi dhe banesa gjithashte edhe objekte te ndryshme

Kontakt:044 442 348
045 802 746
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim