Inxhinier

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: ALUMIL KOSOVO SHPK 07 Tet 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Inxhinieri
ALUMIL KOSOVO SHPK kerkon te punesoje nje inxhinier/inxhiniere mekanik, ose edhe ndertimi me orar te plote. Personat e interesuar duhet te zoterojne gjuhen angleze, PC (Word Exel PP) si dhe AutoCad si dhe te jene te pajisur me patente shoferi. Te interesuarit te dergojne CV dhe numerin e kontaktit ne adresen elektronike info.ks@alumil.com . Per pyetje te metutjeshme mund te telefononi ne nr. 038 534631.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim