kerkoj pun ndertimtarie

Kërkohet punë nga: ... 25 Gsh 21:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Inxhinieri
punojm te gjitha llojet e ndertimit dhe vendosjen e pllakave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim