kompenzim

Kërkohet punë nga: dion 22 Jan 13:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Inxhinieri
marr vetur me kompenzim,mepun.bejm montimin e qeramikes porcelanit,granitit dhe montimin e shkalleve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim