kompenzime me mobilje,kuzhina

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: dion dizajn qeramika 23 Jan 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Inxhinieri
marr marr mobiljet per shtepin me kompenzim me pun.bejm montimin e qeramikes porcelanit dekorime te ndryshme dhe montim te shkalleve te gjitha llojeve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim