BEJM HAPJEN E PUSEVE

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: UJEVARA MLB. BEJM HAPJEN E PUSEVE 31 Dhj 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kontabilitet dhe këshilla financiare
Bejm hapjen e puseve (BUNARAV) me xheresi ( 1 METER ) dhe thellesi sipas nevojes ndertimi i pusit behet me gypa te vibruar nga betoni. Po ashtu bejm filterimin e ujit me zhavor komplet pusi mes gypit dhe tokes e vendosim zhavorin nikohsisht bejm bartjen e dheut te pusit me mjetet tona te xhitha kto sherbime kryhen me ni qmim te arsyeshem dhe per disa or jua zxhedhim problemin e ujit se pse ket e deshmon eksperienca jon ne ket lami plot.15 vite ne jemi te paret por dhe me te miret ju mirpresim pronar LULZIM GASHI therand. na kontaktoni. SUKSESI QE KA EMER. MLB.(UJEVARA THERAND)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim