KONTABILIST

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Pretty shpk 17 Jan 23:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kontabilitet dhe këshilla financiare
Kerkojme Kontabilist-e për nevojat private te kompanisë Pretty shpk.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim