Kerkojme Kontabilist

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: foxgroup 10 Gsh 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kontabilitet dhe këshilla financiare
Kerkojm Kontabilist me pervoj per udheheqjen e sherbimeve tona te grupit.

Te na kontaktojn permes telefonit apo permes email adreses
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim