Kontabilitet

Kërkohet punë nga: Kontabilitet 15 Mar 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kontabilitet dhe këshilla financiare
Ofrojmë shërbime te kontabilitetit për biznese të vogla tregtare dhe biznese shërbyese!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim