ofroj pun por nje puntore si konata biliste

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: bini com 20 Gsh 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kontabilitet dhe këshilla financiare
Kopanija bini com hap konkur por nje puntore por ne zyre te firmes si kontabiliste orari pej 9 deri 17 rroga sipas marrveshjes munte aplikoni Mes vajberit ose te vin ne zyret e firmes gjindemi ne Mati1 mrapa spitalit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim