,,M&L" bejm pastrimin e shtepive

Kërkohet punë nga: Fatos Maloku 27 Mar 19:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
,,M&L" bejm pastrimi e shtepive dhe banesave si dhe bejm mirmbajtjen e kopshteve tel, +37744242642 dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim