250

Kërkohet punë nga: sevim 11 Shk 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj pun pr mirmbajtje te shtepis .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim