Bej pastrimin e zyreve shtepive dhe banesave

Kërkohet punë nga: Shefkije 06 Nën 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj pune urgjent per pastrimin e banesave shtepive dhe zyreve mundesisht 1-2 her ne jav cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim