Bejm pastime e objektev

Kërkohet punë nga: berati 23 Shk 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Bejm pastrimi e objektev ose te banesa mbrnmajte te banesa ose objetev te vogalv bejm pastrimin e shkallve dhe katavcmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim