Kërkoj Punë

Kërkohet punë nga: Hanumshahe 08 Sht 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kërkoj pune ne pastrim dhe mirmbajtje te shtepive banesave paga dhe orari i punes sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim