Kërkoj ndihmëse për punë shtëpije në Prishtinë

Kërkohet punë nga: Xheva 19 Tet 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kërkoj ndihmëse për punë shtëpije në Prishtinë - Lagjja Qender, Orari punës nga ora 11 deri në ora 17, ditë punë nga dita e hene deri në diten e premte, përfshihen punet e shtepis në tërsi, cmimi 130E, të interesuarit mund të therrasin vetem nga ora 16:3 deri në ora 20:00 jo në tjeter kohe.

Ofertat për punë pranohen vetem nga mosha 27 vjeq deri në moshen 35 vjeq
Verejteje: Respektoni kohen e thirrjeve në tel. dhe mesazhin e shkruar në përmbatje!

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim