KERKOJ PUNE

Kërkohet punë nga: MIMOZA 31 Tet 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
KERKOJ PUNE ,,Pastruse,,jam nene e dy femijeve kerkoj pune ,ditete kur mundem me punu jan e mart e ejte e shtune e diel ,pagesa sipas marveshjes ju mirpresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim