Kerkoi Puntore Fizik

Kërkohet punë nga: Alban 17 Jan 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoi Puntor fizik per pastrimin e xhamave
mosha preferuar 18-25
Paga mujore 200 euro
orari 7-17h

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim