Kerkoj pastruse

Kërkohet punë nga: Top services 20 Nën 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj pastruse me dite sipas nevojes orari eshte prej 8-17.Dita eshte 10€ plus ushqimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim