Kerkoj pun..

Kërkohet punë nga: Siadra 08 Jan 01:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj pune. pastroj shtepi, lokale , shtepi pavaresisht punewe dhe orewe 15 euro dita.. me lajmroni ne nr telefoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim