Kerkoj pune per mirembajtje te baneses

Kërkohet punë nga: Fatmire 17 Pri 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj pune per mirembajtje te baneses 1 here ne jave ne Prishtine. Jam familjare nr 044 174 436
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim