Kerkoj pune si pastruese e banesav 1 2 ne jav

Kërkohet punë nga: Shukrie 07 Nën 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Bej pastrimin e shtepive banesav zyrev 1-2 her ne jav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim