Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: sh 05 Gsh 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj pun si ndihmse rreth punve te shtepis jam studente dhe jam me mbules punoj vetem me familjar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim