Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: moza 29 Sht 15:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj pune ,,PASTRUESE '' e shtepis , jam nene e dy femijve kam ditet e caktuara kur mundem me punu ,ditet qe mundem me punu jan e mart ,e ejte , e shtune e diel pagesa sipas marveshjes ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim