Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: mimoza 31 Tet 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj pune PASTRUESE jam nene e dy femijve kerkoj pune .Ditet qe mund te punoj jan e mart e ejte e shtune e djel pagesa sipas marveshjes ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim