Kerkoj pune

Kërkohet punë nga: siadra 25 Shk 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
kerkoj pun si pastruese, pastroj shtepi lokale banesa. 15 euro dita..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim