Kerkoj puntore

Kërkohet punë nga: Bujari 12 Sht 20:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkojm puntore per palim malli dhe pastrim te lokalit...
gjendemi ne Prishtine, mrapa grand stores veterrnik,
orari prej 8 ne mengjes deri ne 17:00 ne mas dite.
per me shum me kontaktoni ne 044 88 55 87 ose ne viber +37744885587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim