Kerkoj puntore

Kërkohet punë nga: remzi 24 Nën 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj puntore per resturant
Orari prej 10:00
Deri 16:00
Na kontakto ne kete numer
044266612
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim