Kerkojm punëtore per mirmbajtjen e shtepis.

Kërkohet punë nga: Punetore 14 Gsh 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkohet puntore per mirembajtjen (pastrimin) e shtepis, ne Prishtine afer Xhamis se Llapit,3 dite mbrenda javes, te jetoj ne Prishtine, mosha 20-40 vjeqare.
Pagesa 120 euro ne muaj, mesatarisht 10 euro dita.
Na kontaktoni ne numrin e telefonit, gjat intervalit kohor nga ora 11 deri ne ora 16.
Faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim