Kerkojm puntore per pastrim te dhomave

Kërkohet punë nga: Hotel cowana 20 Gsh 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj puntore per pastrim me orar te plot ne milloshev hotel cowana paga sipas marrveshjes nr 044769519
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim