Kerkojme Pastruese

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: Restaurant Francisko 15 Shk 22:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Restorant Francisko kerkon nje Pastruesja me eksperience, serioze dhe shume punetore.
Orari: dreka dhe darka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim