Kerkojme puntore

Shpallja e kompanisë. Kërkohet punë nga: dita shpk 18 Nën 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
kompania jone ka klient per pastrim dhe perkujdesje femijesh ne gjithe territorin e kosoves.Nese deshironi te jeni pjese e stafit tone mund te aplikoni ne email adresen d.doruntina@hotmail.com duke derguar nje dokument identifikues te kosoves ne dy anet dhe numrin kontaktues .
Vetem kandidatet e perzgjedhura do te kontaktohen .Perparesi kane kandidatet me pervoje pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim