Kerkon pun si puntor i nje kompaie pastrimi

Kërkohet punë nga: Xxxxx 03 Pri 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Sektori : Kujdes dhe Pastrim
Kerkoj pun si i nje kompanir pastrimi kom provoj pune 1 vjet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim